Nowe możliwości raportowania i edytor raportów - Mercomp

Nowe możliwości raportowania i edytor raportów

Poznaj nowe możliwości raportowania w systemie Ewidencja Majątku 📊🚀

Co nowego

 

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, dostęp do prawdziwych, aktualnych danych jest kluczem do skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem. W Mercomp znamy te wyzwania i stale doskonalimy nasze narzędzia, aby zapewnić Ci najbardziej efektywne i wszechstronne rozwiązania.

 

Nasza najnowsza aktualizacja systemu Ewidencja Majątku wprowadza mocne wsparcie dla obszaru controllingu i raportowania – dedykowane raporty oraz pulpity menedżerskie (dashboards). Ta nowa funkcja otwiera zupełnie nowe możliwości dla użytkowników naszego systemu.

 

Co to są raporty definiowane?

 

Raporty definiowane to narzędzie, które umożliwia tworzenie, edytowanie i udostępnianie raportów na żądanie. Dzięki temu, możesz tworzyć raporty czy wydruki, które są idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Nasze narzędzie do tworzenia raportów definiowanych oparte jest na technologii Telerik Reporting i Standalone Report Designer. To potężne narzędzie, które pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie raportów, które można łatwo dodawać do systemu. Raporty mogą bazować na źródłach danych SQL lub danych GridView z danego widoku.

 

Jakie korzyści dają raporty definiowane?

 

Raporty definiowane mają wiele zalet, które pomagają przyspieszyć codzienne zadania i podjąć lepsze decyzje biznesowe.

 

Pełna personalizacja

Dzięki możliwości tworzenia raportów definiowanych, masz pełną kontrolę nad tym, jakie informacje są prezentowane i jak są one wizualizowane. Możesz dostosować raporty czy wydruki do swoich specyficznych potrzeb, ułatwiając interpretację danych.

 

Doskonała wizualizacja danych

Raporty definiowane umożliwiają tworzenie atrakcyjnych wizualizacji danych (np. wykresy, mapy), które pomagają w zrozumieniu złożonych informacji. Dzięki temu, możesz łatwo dostrzec trendy, wzorce i anomalie w swoich danych.

 

Możliwość integracji danych z różnych źródeł

Raporty definiowane pozwalają na integrację danych z różnych źródeł. Możesz tworzyć raporty, które uwzględniają informacje z różnych systemów i baz danych, co zapewnia pełniejszy obraz Twojej firmy.

 

Szybki dostęp do najważniejszych informacji

Dzięki raportom definiowanym, możesz zapewnić swojemu zespołowi szybki dostęp do najważniejszych informacji. Możesz łatwo dodać nowe raporty do systemu, co umożliwia szybki dostęp do nich dla całego zespołu.

 

Podsumowanie

 

Raporty definiowane to potężne narzędzie, które umożliwia lepsze zarządzanie danymi i podejmowanie informowanych decyzji biznesowych. Dzięki naszej najnowszej aktualizacji, teraz możesz korzystać z tych korzyści w systemie Ewidencja Majątku Mercomp. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej i innych funkcjach naszego systemu.

 

Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest dostęp do odpowiednich danych w odpowiednim czasie. Dzięki Ewidencja Majątku, możesz zyskać ten dostęp i przyspieszyć swoje codzienne zadania, poprawiając jednocześnie jakość swojego zarządzania. Zobacz, jak możemy Ci pomóc już dzisiaj.

Jeden system wiele możliwości

 

System Ewidencja Majątku posiada szerokie możliwości w zakresie ewidencji, amortyzacji, inwentaryzacji i zarządzania majątkiem. Umożliwia zamodelowanie w nim w zasadzie dowolnych potrzeb. Moduł do inwentaryzacji online umożliwia wykorzystanie dowolnych urządzeń mobilnych podczas inwentaryzacji, ułatwiając proces.

 

Skontaktuj się z nami 📞

 

Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Ci zrozumieć, jak nasz system może usprawnić Twoje codzienne operacje. Nie wahaj się skontaktować z nami, odwiedzając naszą stronę kontakt.

Potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub telefonu do nas.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy.

Zacznij oszczędzać już teraz