Funkcjonalność - Mercomp

Funkcjonalność

Ewidencja wyposażenia

W zależności od potrzeb prowadź nawet bardzo rozbudowaną ewidencję oraz naliczaj amortyzację w wielu wymiarach i na wielu poziomach. Sprostaj wymaganiom wielu grup odbiorców jednocześnie (rachunkowość, podatki, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, rozliczanie kosztów, projekty strukturalne/ UE, controlling, techniczne, inne indywidualne potrzeby).

Czytaj dalej

Poznaj 3 kroki, które pozwolą Ci łatwo i skutecznie pozyskać wiedzę o bieżącym stanie i kondycji majątku. Osiągnij wymierne oszczędności w procesie. Wykorzystaj inwentaryzację nie tylko w kontekście określonym przepisami, ale przede wszystkim jako narzędzie do zbierania bieżącej informacji o składnikach majątku.

Czytaj dalej
Inwentaryzacja środków

Istotnie uprość sobie zarządzanie majątkiem firmowym na wielu różnych polach. Posiądź pełną i uporządkowaną wiedzę o majątku i jego kondycji. Osiągnij cele w postaci usprawnienia procesu zarządzania oraz wymiernych oszczędności finansowych.

Czytaj dalej

Korzystaj z łatwego i szybkiego dostępu do wszystkich potrzebnych informacji. Wyszliśmy z założenia, że jeżeli dane są dostępne w bazie to powinny być również łatwo dostępne dla użytkowników oprogramowania do ewidencji i inwentaryzacji. Twórz również łatwo własne analizy i dziel się z innymi.

Czytaj dalej
Raporty

Zintegruj program do inwentaryzacji i ewidencji z istniejącą infrastrukturą. Zakres integracji jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb. Do stworzenia programu zostały wykorzystane najnowsze narzędzia. Dzięki temu uzyskaliśmy stabilność oraz elastyczność rozbudowy. System jest wciąż uzupełniany o kolejne funkcjonalności, a w dotychczasowych wprowadzamy udoskonalenia.

Czytaj dalej

Zacznij oszczędzać już teraz