Przejdź do treści

Poznaj naszych klientów

Pomagamy różnym organizacjom rozwiązywać problemy i stawiać czoła wyzwaniom, dostarczając kompleksowe rozwiązania, w tym doradztwo, narzędzia, wdrożenie i serwis.

CASE STUDIES

Zobacz nasze realizacje

Odkryj, jak nasze rozwiązania w praktyce przyczyniają się do wzrostu efektywności i oszczędności w różnorodnych branżach. Każdy case study to unikatowa historia sukcesu, która pokazuje, jak elastyczność i zaawansowanie systemu Ewidencji Majątku Mercomp wspiera naszych klientów w codziennym zarządzaniu majątkiem. Przeczytaj i zainspiruj się.

 

Wdrożenie w sieci Hoteli – studium przypadku

Czy zarządzanie majątkiem w sieci hoteli brzmi jak koszmar? Nie z naszym systemem. Od zarządzania pokojami, przez restauracje, aż po tereny zewnętrzne - zobacz, jak wprowadzenie spójnego systemu ewidencyjnego usprawniło zarządzanie i przyniosło oszczędności.

Studium Przypadku: jak łatwo opanować rozliczenia wg polskich i amerykańskich standardów rachunkowości

Odkryj, jak przedstawicielstwo światowego lidera w dziedzinie technologii wodnych zoptymalizowało zarządzanie finansami, integrując polskie i amerykańskie standardy rachunkowości dzięki systemowi Ewidencja Majątku Mercomp.

Jak samodzielna autoinwentaryzacja pracowników znacznie ułatwiła inwentaryzację u jednego z czołowych graczy branży logistycznej?

Demokratyzacja zarządzania majątkiem: Co zyskujemy, angażując naszych pracowników w samodzielną autoinwentaryzację? Zobacz sukces dużego wdrożenia w firmie logistycznej.

Skuteczne Rozliczanie Dotacji z Różnych Programów w Branży Produkcyjnej

Zapraszamy do poznania historii firmy z sektora mięsnego, która dzięki zaawansowanemu systemowi Ewidencja Majątku pokonała wyzwania związane z rozliczaniem dotacji. Dowiedz się, jak innowacja technologiczna stała się odpowiedzią na skomplikowaną biurokrację.

Historia wieloletniej współpracy z jednym z największych dostawców usług internetowych w Polsce

Zobacz jakie efekty udało się osiągnąć dzięki wdrożeniu naszego systemu Ewidencja Majątku Mercomp

NASI KLIENCI

Zaufali nam

 

Wykorzystaj możliwości jakie daje system do ewidencji majątku. Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych.

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

 

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc w ewidencji i inwentaryzacji majątku

 

  • Wysłuchamy Twoich potrzeb i wyzwań
  • Doradzimy, wskażemy rozwiązania, określimy następne kroki